spezza hozzászólása:

Kikapott rendes játékidőben a Cleveland 2-1re, így továbbra is két ponttal vagyunk lemaradva, nekünk kettő míg nekik 1 meccsük van hátra...azonos pontszám esetén ha a több győzelem dönt akkor ha ma kikapna a Cleveland és mi a maradék kettőből egyet megnyernénk akkor meglenne a PO...de azért brutál hogy a Toronto és a Rochester ellen zárjuk az alapszakaszt...
Érdekesség hogy a Pacific Division-ben 10 meccsel kevesebb az alapszakasz mint a másik három divizióban...ilyet sem láttam még soha sehol XD

ECHLben a PO első meccsén New Foundland - Brampton Beast 2-1 (2-0ra is vezettek már a hazaiak, a harmadik harmad elején szépíteni sikerült de egyenlíteni nem)